Kontakt

Lukáš  „Luke“ Vavrda


Záchranář, alpinista, freerider a skialpinista, učitel lyžování, především však srdcař a milovník přírody. Spoluzaložil skupinu MoveMents, za sebou má trekking v Himalájích, skialp a freeride ve Švýcarsku, Rakousku a Francii, nespočet ferratových a vysokohorských výstupů v ledovcovém i skalním terénu. Odborný redaktor časopisu SNOW.

V Movements se angažuje v bezpečnosti ohledně lavin, jištění a podobně, dále iniciuje výjezdy do hor. Řídí se známým: „Nahoru můžeš, dolů musíš.“

Licence: Bc. Zdravotnický Záchranář, učitel lyžování APUL B, kurz vodní a horské záchrany, Práce ve výškách a nad volnou hloubkou

Kontakt: luke@movements.cz

 P1040524

  Marťa Němcová

Kontakt: marta@movements.cz

Osobní web o Canyoningu

 

 

 

10927299_1036789769671354_1490428763_o

 

Michal Červený
Od malička se věnuje outdoorovým sportům a bojovým uměním. Udržuje si zdravý životní styl, jezdí na kole, je snowboardista i lyžař. Instruktor vodní turistiky, vůdce malého plavidla. Průvodce CK Alpina.

Věnuje se sportovnímu lezení i vysokohorské turistice. Je velmi zapáleným jachtařem. Stará se o kanál youtube Movements.

Licence: Vůdce malého plavidla, Instruktor vodní turistiky

Kontakt: michal@movements.cz

Roman „Maňas“ Pospíchal

Leader vodácké sekce MoveMents a lokální otužilec. Kajakář se zkušenostmi z destinací jako Bosna a Slovinsko, v rámci skupiny školí eskymování i základy jízdy na vodáckém kanále. Specialista na outdoorové vybavení (spolupráce s Hudy Jihlava). Dále iniciuje účast na extrémních závodech typu Highlander nebo Liptov Race.

Napsat komentář